Kategorie produktů   

O nás

Na zdraví jsou sypané bylinné čaje v originálním hand made balení, které vznikají v Liberci pod rukama Zuzany Juklíčkové. Celý proces přípravy čajů, od míchání směsí až po výrobu originálních obalů, probíhá vlastnoručně. Ačkoli jsou čaje často kupované jako dárek, zaměřujeme se i na bezobalový prodej bylinných směsí, jelikož podporujeme myšlenku bezobalových obchodů. Slouží k tomu takzvané Náhradní náplně.                
Bylinné směsi připravujeme podle vlastních a originálních receptur. I přes možnosti cenově výhodnějšího dovozu bylin ze zahraničí podporujeme české sběrače a pěstitele léčivých bylin.       Bylinné směsi jsou pečlivě vybírány pro co nejefektivnější účinky i za cenu použití dražších bylin. Část bylin si sami sbíráme či pěstujeme v ekologicky čistých oblastech na Liberecku.      
Většina nakupovaných bylin je sbírána ve volné přírodě. Dalším zdrojem bylin jsou sběrači, kteří byliny nosí ze svých zahrádek. Jsou to byliny pěstované bez pesticidů a kvalita se rovná kvalitě z volné přírody. Jedná se například o meduňku, mátu, měsíček, aj. Část bylin pochází od drobných zemědělců z České republiky, kteří byliny pěstují na polích jako doplňkové plodiny pro zvýšení zemědělské biodiverzity. Někteří zemědělci také pěstují byliny v okolí sadů a včelnic, kde květy bylin lákají včely a jiný hmyz a je tak zajištěno dobré opylení ovocných stromů a dostatek medu pro včelaře. Co se týká bylin ze zahraničí, jsou to většinou také byliny sbírané ve volné přírodě.      
U bylin jsou prováděny analýzy na pesticidy, abychom si byli jisti, že jsou byliny v pořádku. Nepoužíváme       konzervační látky, dochucovadla ani barviva a nepřidáváme cukr ani jiná chemická aditiva. Proto jsou všechny naše výrobky zaručeně tím nejčistším, co může příroda nabídnout. O kvalitě Vás přesvědčí nejen vzhled jednotlivých směsí, ale i samotná vůně a chuť připraveného čaje. 

Na zdraví
 
 
 
 
 
 

Košík je prázdný

Facebook
Poslední navštívené produkty
  • Doposud jste žádný produkt nenavštívil(a).
 
00
 
 
© Na zdraví | Bylinné čaje